fbpx
PASĪVAS UN ENERGOEFEKTĪVAS MĀJAS

Pamata plāksnes

Izodom Plātņveida pamati

Lai izveidotu energoefektīvu māju, kas atbildīs A klasei vai pat augstākai, jums bieži ir jālauza galva par to, ko darīt ar pamatiem un kā izvairīties no aukstuma tiltiem. IZODOM sniedz jums atbildi uz visām iepriekš uzskaitītajām problēmām – Plātņveida pamati. Plātņveida pamatiem ir izcilas termiskās īpašības, kas atbilst A klases energoefektivitātes prasībām, bet ar papildu detaļām atbildīs klasei A ++. energoefektivitātes prasības. Un tas tiek panākts viegli un bez aukstuma tiltiem! Bet izcilas termiskās īpašības nav vienīgā šīs sistēmas priekšrocība.

Izodom ražošanā tiek izmantoti pamata veidņu komponenti. Tie ļauj iegūt dažādas plātņu formas – atbilstoši būvējamās konstrukcijas projektam. Projektētājam jāizlemj par betona klasi un tērauda šķiedru stiegrojuma daudzumu.

Pamatnes plātnes priekšrocības:

Ātra izpilde.
Pateicoties mūsu sastāvdaļu izmantošanai, ir iespējams ievērojami saīsināt pamatu celtniecības laiku un materiālu apjomu.

Stabilitāte.
Pamatnes plāksne ir monolīta sastāvdaļa, daudz stabilāka nekā pašlaik izmantotie stabveida pamati un lentveida pamati.

Vieglāka termiska un mitruma aizsardzība.
Pamatnes plāksni ir vieglāk izolēt – nav nepieciešama papildu vertikālā un horizontālā izolācija, kas ir nepieciešama tradicionālo stabveida pamatu un lentveida pamatu gadījumā.

Izpildes vienkāršība.
Pamatnes plāksne ir detaļa, kuras ārkārtīgi vienkāršā konstrukcija tā izslēdz iespēju pieļaut kļūdas.

Plātne ir jānovieto seklā vietā.
Pateicoties iespējai novietot plāksni tikai 0,5 metru dziļumā, ir iespējams samazināt zemes darbu apjomu, laiku un izmaksas.

Vienkārša sagatavošana.
Plātņveida pamatiem nepieciešami minimāli zemes darbi, kas ietaupa laiku, ļauj noīrēt vienkāršāku aprīkojumu un pēc darba aizmirst par netīrumu jucekli.

Vienkāršota zemes plātnes shēma, kas uzbūvēta, izmantojot Izodom 2000 Polska komponentus.

Izejviela


Plātņveida pamati ir izgatavotas no peripora, kam ir izcilas izolācijas īpašības un vienlaikus izturīgs pret mitrumu un ievērojamu ārēju slodžu iedarbību.

Daudzus gadus Izodom strādā tikai ar vadošās ķīmijas kompānijas “BASF” labākajām izejvielām, kas ir mūsu vienīgais piegādātājs.

Lai šos pamatus uzstādītu ir nepieciešams: 

  • Izrakt zemes veģetācijas slāni;
  • Sagatavojiet pamata “spilventiņu”, kas parasti sastāv no 15-20 cm sablīvēta grants un smiltīm;
  • Inženiertīklu atvasināšana. Šī procesa daļa nav raksturīga pamatiem, kas uzstādīti citos veidos. Bet, uzstādot plakanus pamatus, pirms elementu montāžas ir ļoti ieteicams palaist visu ūdens padevi, notekūdeņus un elektriskos tīklus. 

Plātņveida pamati izdomājums slēpjas to vienkāršībā. Šo sistēmu ir īpaši viegli uzstādīt, jo šīs sistēmas salikšanai nepieciešami tikai trīs galvenie komponenti:

1. Pamata apmale – FPL BST , kas sastāv no visa pamata perimetra

2. Pamata leņķis FPL EA vai FPL EI . Šis elements nodrošinās, ka pamata leņķis vienmēr ir 90 grādi

3. Pamatnes plāksnes FPL 150, FPL 250 šī plāksne stiepjas pa visu pamatnes laukumu, tādējādi nodrošinot netraucētu siltumizolāciju

Pamatu daļām ir īpašas atslēgas, kas atvieglo elementu montāžu

Strukturālā stabilitāte

Plātņveida pamatiem strukturālo stabilitāti nodrošina dzelzsbetons. Šādam pamatam parasti nepieciešami divi armatūras tīkli, kuru izmērus viegli nosaka projekta izstrādātājs. Betonam tiek atstāta no 10-25 cm bieza gulta. Papildus visiem inženiertīkliem vienlaikus var uzstādīt apsildāmu grīdu, lai pēc betona sacietēšanas iegūtā grīda būtu gatava apdarei.

Vājas augsnes dēļ nav galvassāpju

Ja jūsu zemes gabalā dominē vājas augsnes, tad plakanie pamati var būt ne tikai visātrākais, bet dažreiz arī vienīgais risinājums. Plakanos pamatus neietekmē vāji gruntējumi, tie visā telpā pārraida slodzes no sienām, un polistirola veidņi ne tikai uztur māju siltu, bet arī novērš zemes sasalšanu, tāpēc zemē zem ēkas neveidojas deformācijas.

    Apmeklē mājaslapas jauno versiju !