fbpx
PASĪVAS UN ENERGOEFEKTĪVAS MĀJAS

IZODOM tehnoloģija

Izodom 2000 Polija ražo veidņus, kurus piepilda ar betonu. Veidnis ir forma, kas ir izveidots no cietiem termoizolācijas materiāliem. Veidņa elementi pēc betonēšanas vairs netiek noņemti, kā tas notiek ar tradicionālajiem veidņiem, bet tie paliek uz visiem laikiem, veidojot izolācijas funkciju.  IZODOM piedāvā elementu komplektus ar dažādiem izolācijas slāņa biezumiem un atšķirīgiem vidū iepildāmā betona slāņa biezumiem.

Piemeklējot nepieciešamos veidņa elementu tipus, betona marku un armatūras veidu, no Izodom elementiem var uzbūvēt  ēkas un būves ar dažādu pielietojumu: daudzstāvu daudzdzīvokļu ēkas, PASĪVĀS un ENERGOEFEKTĪVĀS ģimenes mājas, sabiedriskās ēkas, peldbaseinus, ražošanas ēkas, dzesēšanas un saldēšanas noliktavu ēkas. Jāatzīmē, ka Eiropas tiesību normas neierobežo ēku tehnoloģijas attiecībā uz konstrukciju augstumu. Būvējot īpaši augstu ēku, projektētājam ir nepieciešams ņemt vērā betona marku, armatūras kvalitāti un elementu atbilstību atveres platumam. Pašas augstākās ēkas, kas uzbūvētas ar IZODOM tehnoloģiju, ir 12 stāvu dzīvojamās ēkas. IZODOM tehnoloģija ir piemērota arī ēku būvniecībai seismiski bīstamajos rajonos.

Atšķirīgā biezuma IZODOM sienu elementi ļauj būvēt ēkas, kas atbilst 4 energotaupības klasēm.

 

 • Ar vienu kubikmetru betona var uzbūvēt 8 m² sienas.
 • Izodom fasādes elementi ir lieli un  viegli.
 • Izodom bāzes “ķieģelis” ir 0,5 m² liels un pirms aizpildīšanas ar betonu, sver mazāk kā 2 kg
 • Aizpildot sienu, kas būvēta ar IZODOM elementiem, ar betonu, vienas stundas laikā ir iespējams uzbūvēt vairāk kā 4,5 m² sienas.

Šāds ātrums nav pieejams citām energotaupīgajām būvniecības metodēm. Jāuzsver, ka sienas, kas uzbūvētas no IZODOM elementiem, ir salīdzinoši plānas, bet ar labām izolācijas īpašībām, kas ļauj palielināt izmantojamo platību uz sienu biezuma rēķina. 140 m² mājas izbūve, kas izgatavota no IZODOM elementiem, dod papildus 5 m² lietderīgās platības.

 

ENERĢIJAS IETAUPĪJUMS
Maksā 10 reizes mazākus rēķinus! Iztērē mazāk līdzekļu mājas apkurei un kondicionēšanai. Putu plastmasas materiāls, no kā tiek ražoti sienu elementi, vasarā sniedz patīkamu vēsumu, bet ziemā siltums efektīvi tiek noturēts iekšienē. Mūsu tehnoloģijas galvenā priekšrocība ir ievērojams enerģijas ietaupījums - pat līdz 80 % salīdzinājumā ar tradicionālajām tehnoloģijām. Biezāks ārējais siltumizolācijas slānis, zemākas izmaksas apkurei.
RŪPES PAR APKĀRTĒJO VIDI
Energotaupīgās mājas ļauj katru gadu izvairīties no ne mazāk kā 18 tonnu CO₂ izmešu! Samazinātā nepieciešamība pēc siltuma enerģijas ļauj neizmantot tradicionālos apkures veidus un lietot saules baterijas, fotoelektriskos paneļus un citus ekoloģiski tīrus enerģijas avotus. IZODOM būvniecības elementu ražošanas process ir videi draudzīgs un komponentu ražošanā netiek lietotas jebkāda kaitīgas vielas.
LAIKA IETAUPĪŠANA
Pateicoties produktu modernajam dizainam, tie ir viegli uzstādāmi-līdzīgi kā labi pazīstamie LEGO konstruktori, kas ievērojami saīsina būvniecības laiku, salīdzinājumā ar standarta konstrukcijām. Mūsu pamatkoncepcija ir viena stāva būvniecība 24h laikā!
OTRREIZĒJĀ PĀRSTRĀDE
Mūsu ēku elementi ir izgatavoti no visaugstākās kvalitātes izejmateriāliem, kurus var izmantot atkārtoti.
IZODOM aktīvi darbojas lielākajā daļā Eiropas valstu, Apvienotajos Arābu Emirātos, Marokā, Krievijā, Brazīlijā, Turcijā, Lībijā, Kazahstānā, Venecuēlā, Panamā, Bolīvijā, Sudānā, Dienvidāfrikā, Kiprā, Tunisijā, Saūda Arābijā un tagad arī Latvijas teritorijā.

IZODOM tehnoloģijai ir daudzas priekšrocības. Svarīgākās no tām ir:

 • Enerģijas taupīšana. EPS biezuma izolācijas slāņi 10 cm, 20 cm vai 30 cm ļauj veidot energoefektīvas ēkas un pat pasīvās mājas. Eiropā būvētās mājas ar IZODOM tehnoloģiju  aizsargā pret aukstumu un salu, savukārt Brazīlijā un Arābijas pussalā – no karstuma.
 • Ātra būvniecība. Vidēja lieluma privātmājas viena stāva  uzbūvēšana aizņem tikai 2-3 dienas. Visas mājas uzbūvēšana, sākot no pamatiem, beidzot ar jumtu nebūs ilgāk par dažām nedēļām.
 • Vienkāršots darbs. IZODOM elementus ir ļoti viegli savienot un plašais produktu klāsts, ļauj veidot ārējās un  iekšējās sienas, pamatus, sadalošās starpsienas, nesošo sienu un grīdas.
 • Zemas transportēšanas izmaksas. Noņemamie IZODOM elementi (izolētās sienas un plastmasas savienojumu sijas tiek pārvadātas atsevišķi un uzstādītas uz vietas) ļauj transportēt līdz 750 m² sienas vienā 40″ konteinerā.
 • Vienkārši pamati. IZODOM piedāvā īpašus risinājumus pamata betona plātnes būvniecībai.
 • Veselība. Pārbaudīti augstākās kvalitātes materiāli (BASF) nodrošina veselīgu vidi jūsu mājās.
 • Kvalitāte un izturība. IZODOM sienas ir izturīgas pret augstu un zemu temperatūru, sauli, sāli un mitrumu. IZODOM augstākā ēka ir 12 stāvu daudzdzīvokļu nams. Floridas testi ir parādījuši, ka šīs ēkas nodrošina efektīvu aizsardzību pret viesuļvētru. IZODOM tehnoloģiju var pielietot seismiski aktīvajās zonās.
 • Plašs pielietojumu klāsts. Izodom bloki tiek izmantoti tūkstošiem dažādu konstrukciju būvniecībā: vienas ģimenes mājas, villas, daudzdzīvokļu ēkas, slimnīcas, skolas, bērnudārzi, kā arī ražošanas ēkas, noliktavas, dažādu produktu ražošanas –  sēņu, augļu noliktavām, veikaliem, iekštelpu baseiniem.
 • Piemērots lielu sociālo mājokļu projektiem. IZODOM piedāvā īpašus blokus iekšējām sienām ar 15 cm biezu betona kodolu, kas ļauj īstenot būvniecību ļoti īsā laikā, bet nodrošinot labu izolāciju un izturību. Šāda veida būvniecība ir noderīga, piemēram, sociālajām mājām.

Uzņēmums izmanto augstas kvalitātes materiālus, ko ražo Vācijas uzņēmums BASF.

 

 

Apmeklē mājaslapas jauno versiju !