fbpx
PASĪVAS UN ENERGOEFEKTĪVAS MĀJAS

Sienu sistēma

1. SIENU SISTĒMA

Inovatīva Izodom tehnoloģija ļauj ietaupīt ne tikai laiku, bet arī izpildītāja un investora naudu. Modernas ēkas, kas tiek būvētas, izmantojot mūsu izstrādājumus, patērē pat par 90 % mazāk enerģijas, ko apstiprina atsauksmes no visas pasaules. Mēs labprāt sniedzam padomus un palīdzību katrā būvēšanas posmā. Mēs darbojamies, rūpējoties par ģimenēm un apkārtējo vidi. Mēs vēlamies, lai Izodom energoefektīvās mājas kļūtu par jaunu standartu būvniecībā. No pamatiem līdz jumtam — mēs esam, lai Jūs dzīvotu labāk!

Izodom ražotie sienu elementi ļauj būvēt ārējās un iekšējas sienas, kā arī starpsienas un lentveida pamatus. Uzņēmums piedāvā izstrādājumus ar dažādu izolācijas spēju. Tie visi ir aprīkoti ar telpa, kas aizpildāma ar betonu. Sienas ir pieejamas trijos variantos ar dažādu betona serdeņa biezumu — 15-40cm. Tehnoloģijā ietilpst vairāk par 200 elementiem, ko ir savienojami viens ar otru kā klucīši. No Izodom izstrādājumiem var būvēt jebkādus objektus: daudzstāvu dzīvojamās mājas, vienģimenes mājas, skolas, slimnīcas, viesnīcas, ražošanas cehus un pat baseinus.

2. SIENU/SIENU ELEMENTU PRIEKŠROCĪBAS

 • Ātra būvēšana — māja jau trijos mēnešos;
 • Elementu vieglums;
 • Augsta energoefektivitāte;
 • Tehnoloģijas inovācija.
 • Komforts;
 • Siena ir betona konstrukcija ar sistēmas izolāciju;
 • Nav augstuma tiltu;
 • Izpildes vienkāršība;
 • Sistēma, kas pielāgota katram projektam;
 • Zemāki rēķini par enerģiju;
 • Betona konstrukcijas noturība;
 • Labākā kvalitāte.

Vienīgā pilnībā testēta un sertificēta sistēma

 

Pamatraksturojumi paredzētajam pielietojumam, siltumizolācijai būvniecībā

Deklarētās ekspluatācijas īpašības, klase vai līmenis

Testēšanas standarts

Saskaņotais tehniskais standarts

Izmēru tolerance:

augstums

garums

biezums


T2 (±0,8 %)

L3 (±0,8 %)

W2 (±2 mm)


EN 823

EN 822

EN 822

ETA 07/0117

ETAG 009

Deklarētais siltumvadītspējas koeficients

0,030 W/(m2K)

EN 12667

Šķietamais blīvums Pp

> 28,5 kg/m3

EN 1602

Sienas elementa izturība pret betona spiedienu

Stiepes spriegums 10 s laikā pie spiediena 0,40 bar

Testēšanas procedūra

Degamības klase

EUROKLASE E

EN 11925-2

PN-EN 13501-1+A1:2010

Mēs jau gadiem ilgi piegādājam augstākas kvalitātes būvniecības materiālus. Mēs nepārtraukti attīstāmies, lai apmierinātu mainīgas tirgus prasības. Esam ieguvuši daudzus Polijas un starptautiskus apbalvojumus, kas vainago mūsu centienus. Svarīgākie no tiem ir: Eiropas Komisijas, ANO un Polijas Republikas Apkārtējās vides ministrijas apbalvojumi, emblēma “Tagad Polija”, Polijas inovācijas dimanti, Forbes dimanti, ISO un Passive House Darmstadt Institute.

3. PRODUKTI

Pilnīgā sistēma, kas pieejama uzņēmuma piedāvājumā. Dažādi sienu biezumi atkarībā no izvēlētās energoefektivitātes klases.

SISTĒMA

STANDARD

Bilde

PRINCE BLOK

Bilde

KING BLOK

Bilde

SUPER KING BLOK

Bilde

Elementa tips

MC 2/25

MC 2/30

MC 2/35

MC 2/45

Sienas biezums

iekš. izol./betona serdenis/ār. izol.

25 cm

5/15/5 cm

30 cm

5/15/10 cm

35 cm

5/15/15 cm

45 cm

5/15/25 cm

Sienas šķērsgriezums

Bilde

Bilde

Bilde

Bilde

Siltumvadīšanas koeficients (U)*

0,24 W/m2K

0,18 W/m2K

0,13 W/m2K

0,09 W/m2K

Energoefektivitātes klase

Energoefektīva rūpnieciskā būvniecība

Paaugstināta

Energoefektīva

Pasīva

Ieguvumi

Būvēšanas ātrums

Par 5 % siltāk par standarta 2021 prasībām, būvēšanas ātrums

Par 30 % siltāk par standarta 2021 prasībām, būvēšanas ātrums

Par 50 % siltāk par standarta 2021 prasībām, būvēšanas ātrums

 

* Saskaņā ar tehniskajiem noteikumiem 2021. gadam un standartu WT 2021.

Pilnīgā sistēma ievērojami atvieglo un paātrina būvēšanas procesu

Būvēšana ir ļoti ātra, jo elementi ir viegli un to apstrāde ir vienkārša. 1 m2 sienas ir divi pamatelementi, proti, vidēji 3,6 ± 9,6 kg/m2 (un betons sienā ir 300 kg/m2).

Sākot būvēšanu, elementi tiek izvietoti uz pamatu plātnes. Tiek atveidots ārējās sienas gar ēkas kontūra, un vienlaikus tiek uzstādīti iekšējo sienu un starpsienu elementi. Tie tiek likti kā parasti ķieģeli. Elementi tiek salikti kā Lego klucīši un pēc tam aizpildīti ar betonu. Vairāk informācijas par elementiem un būvēšanas instrukcija ir atrodama Izodom izdotajos informatīvajos materiālos. Aicinām Jūs arī uz bezmaksas apmācībām uzņēmuma centrālajā birojā.

Pēc pirmo sienas elementu kārtu uzstādīšanas un nolīmeņošanas pie tām tiek nostiprināti uzņēmuma piedāvātie tērauda balsti. Tie atvieglo sienas būvēšanu, plaknes kontrolēšanu un vertikāluma saglabāšanu. Baltas rāmjus var izīrēt.

Elementi tiek uzstādīti pārmaiņus, vienlaikus izgriežot putu polistirolu, lai nodrošinātu iespēju monolīti savienot abas sienas.


Uzņēmums piedāvā gatavus stūrus. Visi šie elementiem ir pieejami divos variantos — kreisajā un labajā. Viena daļa ir garāka, kas ļauj savienot tos ar sienu elementiem ar pārlaidumu. Ir pieejamas arī ārējo un iekšējo stūru elementu versijas.

 

Lai maksimāli atvieglotu darbu būvlaukumā un izvairītos no siltuma tiltu rašanās, uzņēmums piedāvā arī pārsedzes elementus — gatavo U-veida veidni, kas aizpildāms ar stiegrojumu un betonu.

Lai saglabātu izolācijas nepārtrauktību griestu un sienu savienojuma vietā, tiek izmantoti griestu balsta elementi, kas nodrošina papildu aizsardzību pret siltuma tiltu rašanos.

Ūdens un kanalizācijas cauruļvadi ir jāieklāj sienu būvēšanas laikā, pirms betonēšanas, uzstādot papildu stiegrojumu. Elektriskās sistēmas visbiežāk tiek uzstādītas rievās 5 cm biezā iekšējā putu polistirola slānī. Pirms apdares materiāla uzklāšanas uz sienām rievas ir jāaizpilda ar ģipsi vai montāžas putām.

Durvju un logu rāmji tiek nostiprināti pie sienas betona serdenim ar atbilstoši garām tapām. Lai nodrošinātu augstāko energoefektivitāti, rāmji uz konsoles tiek iemontēti ārējās izolācijas slānī, izmantojot tā saucamo “silto montāžu”, kas nodrošina hermētiskumu. Papildus tam var projektēt ēku tā, lai izmantotu Izodom elementu tā saucamās pieduras uzstādīšanai.

Elementi ir piemēroti betonēšanai ar betona sūkni. Ieteicams augstums ir 3 m, proti, viena stāva augstums. Visa vienģimenes mājas ar platību 110 m2 stāva prasa 13 m3 betona un mazāk par divām stundām. Betons tiek ieklāts apļveidā 0,8–1 m augstās kārtās.

Ieklājot betonu ar padeves ātrumu 6–9 m3/h, vienas stundas laikā var aizpildīt no 40 līdz 70 m2 sienu.

Iekšā mēs iesakām izmantot vismaz 10 mm biezu ģipša apmetumu, kas ieklāts tieši uz gruntētas sienas. Populārs risinājums ir arī ģipša plāksne, kas nostiprināta ar tapām vai līmi. Ārā var izmantot jebkādus apdares elementus kā tradicionālā tehnoloģijā.

Energoefektīvākā daudzstāvu ēka Baltijas valstīs ir uzbūvēta Izodom tehnoloģijā. Apstiprināts gada enerģijas patēriņš ir tikai 12 kWh/m2 gadā, pārskaitījumā uz karstā ūdens un apkures izmaksām tas ir tikai 5,2 PLN/m2 gadā.

Nosūti mums ziņu

Apmeklē mājaslapas jauno versiju !