fbpx
PASĪVAS UN ENERGOEFEKTĪVAS MĀJAS

Siltuma izolācijas jumtu plāksnes

Lielgabarīta spāru izolācijas jumta plāksne ir paredzēta spāru tipa koka jumtu siltumizolācijai. Tās otrs pielietojums ir plakano jumtu, kā arī dzelzsbetona jumtu, kas savienoti ar pārsedzēm, siltumizolācijai.

  1. Ir divu veidu jumta plāksnes: Plāksne DPL-GLT ar izmēru 190х90х22/25 cm plakaniem pārklājumiem, tai skaitā trapecveida metāla jumtiem, plāksnēm un viļņotajām metāla loksnēm, kā arī ruberoīda pārklājumiem.
  2. Plāksne DPL-ZIG ar izmēru 190х90х22/25 cm plakaniem kārniņiem.

Abiem plākšņu veidiem ir āķu slēdzenes pa kontūru. Šīs slēdzenes savieno vienu otrai līdzās esošas plāksnes vienotā monolītā siltuma izolācijā, kas nepieļauj siltuma svārstības, kuras parasti rodas klasisko putuplasta plākšņu, ko lielākoties pašlaik izmanto būvniecībā, salaiduma vietās.
Turklāt šīm plāksnēm ir 10 mm plati kanāliņi, kas ir izvietoti ik pēc katriem 100 mm. Šie kanāli ir izveidoti, lai no plāksnes virsmas novadītu kondensātu un ūdeni no iespējamiem izveidotā jumta seguma nelīdzenumiem.
Šo kanālu konstrukcija ļauj novadīt ūdeni no jumta virsmas ar slīpni, kas pārsniedz 11 grādus. Ja nepieciešams palielinātu uzstādāmā jumta siltuma izolācijas materiāla biezumu, varam izmantot parastas putuplasta loksnes, lai aizpildītu tukšumu starp spārēm.

 

razitko

IZODOM jumta plākšņu priekšrocības:

  • Ideāli piemērota pasīvo māju celtniecībai
  • Termoizolācija bez nevēlamiem siltuma zudumiem un aukstuma tilta
  • Izcila aizsardzību pret mitrumu ēkā
  • Vienkārša un ātra montāža
strecha1
strecha2

 

Vienmēr sauss jumts

Abu veidu paneļiem ir rievas ar vienmērīgu platumu 10 mm, katrus 100 cm. Šīs rievām paredzētas virszemes ūdens kondensāta drenāžai un noplūdei, kas var rasties uz dzegas. Drenāžas rievu uzbūve var ļaut jumtus ar slīpumu kas lielāks 11o.

Nepieciešamības gadījumā var palielināt siltumizolācijas biezumu, iespējams izmantot kopējo polistirola paneļus, aizpildot atbrīvoto vietu starp spārēm. Polistirola siltināšana biezums būs aptuveni 40 – 42 cm.

Apmeklē mājaslapas jauno versiju !